Ευχαριστίες στη “ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ” και “ΕΛΠΙΣ”

Το Ειδικό Σχολείο Πολυγύρου ευχαριστεί τις Ομάδες «ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ» και «ΕΛΠΙΣ»,  οι οποίες συγκέντρωσαν χρήματα  μέσα από την πραγματοποίηση δράσεων και τα πρόσφεραν στο  Σχολείο μας για την ενίσχυση του έργου του.

Ακόμη αντιπροσωπεία της «ΝΙΚΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ» αποτελούμενη από τον πρόεδρο Ι. Τζηρίτη, , τον αρχηγό της ομάδας  Γ. Αστεριάδη, τον υπεύθυνο Ακαδημίας Ποδοσφαίρου  Μ. Γεωργακούδη, τον ταμία και υπεύθυνο μάρκετινγκ
Γ. Γκόλιαρα και αντιπροσωπία της «ΕΛΠΙΣ» αποτελούμενη από τον πρόεδρο
Σ. Διαμαντή, τον προπονητή Β. Δημούδη, την ταμία  Ά. Δελημήτσιου, τον ποδοσφαιριστή Ν. Σαραφιανό και παιδιά της ακαδημίας «Νίκης» κατά την διάρκεια επίσκεψή τους στο Ειδικό Σχολείο δώρισαν στους μαθητές μία μπάλα ποδοσφαίρου και αυτοκόλλητα των δύο ομάδων.NIKI_ELPIS_EIDIKO_SXOLEIO (11)NIKI_ELPIS_EIDIKO_SXOLEIO (14)NIKI_ELPIS_EIDIKO_SXOLEIO (4)

Γράψτε ένα σχόλιο